Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 Rio de Janeiro appartement van 45 m² is gelegen op ongeveer 25-minuten loopafstand van de Atlantische Laan en op 4 km afstand van Christus de Verlosser. Het appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.
Het 1-slaapkamer appartement ligt in de wijk Zona Sul van Rio de Janeiro, in de nabijheid van het Fort Copacabana. Op ongeveer 700 meter afstand van Ipanema-General Osório metrostation is Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement op 150 m van Post 7 - Arpoador. De accommodatie bevindt zich op 4,1 km afstand van de Suikerbroodberg kabelbaan.
De 2-badkamer accommodatie biedt een zitruimte en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een douche beschikbaar in dit appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.
Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartementen zijn bieden een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Het appartement is op circa 10-minuten loopafstand van BRS 1 Sa Ferreira bushalte en binnen circa 20-minuten rijafstand van Estação D Pedro II Central treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha4,3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont13 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Lift
- Toilet voor gehandicapten
Horeca
- Keukengerei
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement?
Gasten van Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Atlantische Laan, op 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Suikerbroodberg kabelbaan (4 km) en Christus de Verlosser (4,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement?
De prijs van het boeken van Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement is $201. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 45 vierkante meters. - ❓
Is er een tuin binnen de groep van Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement?
Ja, er is botanische tuin bij Charmoso Em Copacabana - 1 Quarto - Jn301 Z2 appartement.